číšník / servírka + obsluha tipsport Zdounky

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tyršova 374, Zdounky, Zlínský

Společnost Miroslav Huťka hledá vhodného kandidáta na pozici Číšníci a servírky.

Popis pracovní pozice

pracoviště Zdounky
- vzdělání není rozhodující, praxe v oboru výhodou, vhodné i pro absolventy, zájem o práci
- PD dle dohody - možnost i krátký/dlouhý týden, nástupní mzda HM + příplatky za obsluhu Tipsportu
- kontakt dohodnout předem telefonicky nebo zasílat žádosti na e-mail: miroslav.hutka@gmail.com

Kontakt

Miroslav HuťkaKontaktní osoba:
Miroslav Huťka   +420 608 831 823

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Miroslav Huťka (IČO 70474371), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.