Stavební dělník/ce + řidič/ka sk. b Ostrava

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Ostrava, Moravskoslezský

Společnost GCO plus, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dělníci v oblasti výstavby budov.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Ostrava, Praha, dle zakázek. Při práci v Praze se jedná o 10ti denní turnusy.
Kontakt telefonicky Po-Pá 8-15 hod., e-mailem. Prosíme, ať se hlásí jen vážní zájemci.

Požadavky:
ŘP sk. B, chuť pracovat, čistý trestní rejstřík, dobrý zdravotní stav, práce vevýškách.

Nástup možný ihned.
Zaměstnanecké výhody: stravenky.

Kontakt

GCO plus, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Jiří Velký   +420 602 742 292

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GCO plus, spol. s r.o. (IČO 47972874), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.