Dispečer mezinárodní kamionové dopravy Chodová Planá

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nádražní 526, Chodová Planá, Plzeňský

Společnost Ihro Transport & Logistik s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce Nádražní 526, 348 13 Chodová Planá
Dopravní firma přijme pro doplnění našeho týmu nového zaměstnance na pozici dispečera MKD.
Pracovní náplň:
- dispečerská činnost a denní operativa
- každodenní komunikace v ruském jazyce s řidiči, jejich vedení, zadávání úkolů a kontrola plnění zadaných úkolů
Požadujeme:
- ukončené středoškolské vzdělání - dopravního směru výhodou
- prokazatelné komunikační, operativní a organizační dovednosti
- uživatelskou znalost PC (Excel, Word)
- znalost ruského jazyka slovem i písmem, znalost českého jazyka na komunikativní úrovni podmínkou
- zkušenosti v dopravě min. 1 rok podmínkou
- samostatnost, pečlivost, časovou flexibilitu a spolehlivost
- znalost zásad týmové spolupráce
- odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- perspektivní a stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
- možnost dalšího vzdělávání a rozvoje
Ubytování:
- zajištění ubytování na náklady zaměstnavatele
Stravenky, příspěvek na dopravu

Kontakt

Ihro Transport & Logistik s.r.o.

Kontaktní osoba:
Hana Kostohryzová   +420 352 309 014

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Ihro Transport & Logistik s.r.o. (IČO 26352931), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.