Dispečer/-ka - speditér/-ka pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu Jaroměř

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Jaroměř, Královéhradecký

Společnost Aleš Hlavnička hledá vhodného kandidáta na pozici Dopravní dispečeři.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz - pružná pracovní doba. Nástup možný ihned, nejpozději od 1.1.2019.
Pozice je vhodná i pro osoby zdravotně znevýhodněné, osoby se zdravotním postižením s max. 2. stupněm invalidity a absolventy/-ky.

Požadavky: kultivovanost, dobré komunikační schopnosti a pravopis - budete v kontaktu se zákazníky a dodavateli; logické uvažování; nutná velmi dobrá znalost AJ, další jazyk výhodou - především NJ, RJ; nutná znalost dopravní problematiky; zkušenosti nejsou potřeba, zaměstnavatel Vás zaučí.
Zaměstnavatel nepotřebuje jakýkoliv dokončený stupeň vzdělání (výuční list, maturitní vysvědčení, diplom).

Kontakt zasláním životopisu na e-mail: ales@hlavnicka.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Aleš HlavničkaKontaktní osoba:
Aleš Hlavnička   +420 739 643 149

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Aleš Hlavnička (IČO 74461621), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.