Kuchař/kuchařka Litovel

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Gemerská 505, Litovel, Olomoucký

Společnost Střední odborná škola Litovel hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchaři (kromě šéfkuchařů).

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Gemerská č.p. 505/9, Litovel. Nástup od 1.1.2019 (po dohodě možno i dříve).
Požadavky: vyučení v oboru, 1 rok praxe v oboru, samostatnost a zodpovědnost.
Hrubý nástupní plat: 20.000 Kč.
První kontakt možný POUZE telefonicky nebo emailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Střední odborná škola LitovelKontaktní osoba:
Kontakt   +420 737 825 005,605 837 757

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Střední odborná škola Litovel (IČO 00848875), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.