Pomocný malíř, zedník Louny

Inzerát z úřadu práce
Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 591, Louny, Ústecký

Společnost Bedřich Hanykýř hledá vhodného kandidáta na pozici Malíři interiérů.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce:Louny, Husova 591
jedná se o pomocné práce malíře a zedník
kontakt:604139918, e-mail: malirhany@seznam.cz
osobně a adrese Husova 591 Louny

Kontakt

Bedřich HanykýřKontaktní osoba:
Bedřich Hanykýř   +420 604 139 918

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Bedřich Hanykýř (IČO 67827691), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.