Operátoři výroby Plazy

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 115, Plazy, Středočeský

Společnost STPA CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Manipulační dělníci ve výrobě.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Plazy č.p. 115
293 01 Mladá Boleslav 1

Prvotní kontakt: tel.: 774 628 879 , e-mail: nabor@stpa.cz nebo osobně: Laurinova 41, MB

Výroba PUR výplní pro automobilový průmysl.
Obsluha strojů na výrobu.

Zaměstnanecké výhody: svozy do zaměstnání zdarma,příspěvek na bydlení až 1500,- Kč/měsíc.

Kontakt

STPA CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Kristýna Hájková   +420 774 628 879

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STPA CZ s.r.o. (IČO 27180000), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.