Elektromechanik Veselí nad Lužnicí

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Třída Čs. armády 839, Veselí nad Lužnicí, Jihočeský

Společnost efko cz s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů).

Popis pracovní pozice

Opravy strojů - praxe výhodou
Požadavek: vyhláška §50.
Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, mimořádné odměny,roční prémie.
Kontakt e-mailem, tel.efonicky (7:30 - 14:00hodin).

Kontakt

efko cz s.r.o.Kontaktní osoba:
Marcel Málek   +420 607 945 504

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) efko cz s.r.o. (IČO 62497553), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.