Montér vzduchotechniky Brno

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Tovární 892, Brno, Jihomoravský

Společnost GIOMETAL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mechanici klimatizací a chladicích zařízení.

Popis pracovní pozice

Životopisy zasílejte na uvedený email giometal@giometal.cz
Nástup možný ihned.
Praxe montéra vzduchotechniky min.1 rok. Ochota cestovat. Řid.průkaz sk.B (aktivní řidič). Montáže vzduchotech. potrubí, ventilátorů, koncových elementů, příslušenství.
Nabízíme:
zázemí stabílní společnosti, zaměstnanecké benefity (dovolená navíc, stravování, společ. aktivity, pojištění)

Kontakt

GIOMETAL s.r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Igor Pazdera   +420 530 515 538

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) GIOMETAL s.r.o. (IČO 26312131), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.