Mistr strojírenské výroby Rotava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 33 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nejdecká 183, Rotava, Karlovarský

Společnost ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství.

Popis pracovní pozice

Požadujeme: SŠ vzdělání, obor strojírenství výhodou. Znalost čtení technické výrobní dokumentace. Znalost práce na PC-MS Office. Vysoké pracovní nasazení. Řídící a organizační schopnosti.
Náplň práce: plánování termínů, koordinace cca 40 zaměstnanců - zámečna, svařovna, lakovna. Rozdělování úkolů a jejich kontrola. Zajištění dodržování výrobních termínů a procesů. Kontrola dodržování BOZP a ostatních zákonných náležitostí.
Nabízíme: zázemí prosperující firmy, příspěvek na stravné, příspěvek na dopravu, 25 dnů dovolené, jazykové vzdělávání.
Nástup ihned nebo dohodou.
Pracovní doba - jednosměnný provoz:
6:00-14:30 h
Místo výkonu práce: Nejdecká 183, Rotava

Kontakt

ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Dana Dvořáková   +420 777 794 143,352 668 296

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o. (IČO 64356922), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.