Operátoři výroby

Inzerát z úřadu práce
Plat: 12 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost WORK PRO, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Montážní dělníci výrobků a zařízení.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu Plzeň-jih, Plzeň-město, Plzeň-sever a Mladá Boleslav,
Výroba a montáž, manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost, dobrý zdravotní stav pro práci směnném provozu, možnost čerpání záloh 2x v týdnu, dotované ubytování, mzda v hotovosti i na účet. Osobní kontakt na adrese Koterovská 72, Plzeň vždy po-pá 9:00 - 16:00, telefonický kontakt po-pá 9:00 - 17:00 na uvedeném telefonním čísle.

Kontakt

WORK PRO, a.s.Kontaktní osoba:
Plamen Petkov   +420 703 188 990

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) WORK PRO, a.s. (IČO 03115674), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.