Grafik/-čka Červený Kostelec

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 261, Červený Kostelec, Královéhradecký

Společnost BOHEMIAN SEARESORT s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační.

Popis pracovní pozice

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Nástup možný ihned.

Náplň práce: tvorba propagačních materiálů a bannerů pro web, dílčí práce na katalogu, sazba etiket a obalů.

Požadavky: PC znalosti - Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign; grafické a typografické cítění, kreativita; přehled v tiskových technologiích; pečlivost, samostatnost, spolehlivost; ochota učit se novým věcem.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravné, motivační finanční ohodnocení, pružná pracovní doba.

Kontakt e-mailem: personalni@eurona.cz (životopis a ukázka vlastní tvorby).

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BOHEMIAN SEARESORT s.r.o.Kontaktní osoba:
Jitka Vlasáková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BOHEMIAN SEARESORT s.r.o. (IČO 27526305), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.