Obchodní zástupce Žehušice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Ve Dvoře 21, Žehušice, Středočeský

Společnost Josef Moravec hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

Požadujeme uživatelskou znalost PC. Řidičský průkaz sk. B. Aktivní přístup a komunikativnost.
Náplň práce: zajištění péče o stávající zákazníky i získání nových. Zodpovědnost za řešení technických a obchodních záležitostí pro zákazníky. Zajištění prodeje veškerých produktů společnosti.
Životopisy s fotografií zasílejte na email: indrova@adriacz.cz, moravec@adriacz.cz

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, služební automobil, mobilní telefon.

Kontakt

Josef MoravecKontaktní osoba:
Josef Moravec, zaměstnavatel   +420 602 322 060

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Josef Moravec (IČO 44706952), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.