Sales manager (sm) Liberec

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Husova 753, Liberec, Liberecký

Společnost RONA, a.s. - organizační složka hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní referenti.

Popis pracovní pozice

Zajímavá, ale náročná práce obchodního manažera, nutná výborná znalost angličtiny nebo francouzštiny, ŘP sk. B, práce s MS Office - zejména Excel, samostatnost, flexibilita, ochota cestovat.
Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, +1 týden dovolené
Mzda: základ 25-35 tis. v závislosti na praxi, zkušenostech a dosaženém vzdělání + odměny v závislosti na výkonu
Zaslat životopis e-mailem

Kontakt

RONA, a.s. - organizační složkaKontaktní osoba:
Věra Kimmelová  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RONA, a.s. - organizační složka (IČO 64040283), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.