Obchodní manažer Brno

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Purkyňova 649, Brno, Jihomoravský

Společnost Air Technology s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem

Náplň práce:
o vyhledávání nových obchodních příležitostí
o rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky, péče o zákazníky, komunikace
o koordinace obchodní projektů, příprava zadání pro oddělení výroby
o tvorba spolehlivých podkladů pro obchodní smlouvy a rozpočty
o plnění stanoveného obchodního plánu
o prezentace
o tvorba nabídek
o spoluúčast při tvorbě marketingových materiálů

Požadujeme:
o technické vzdělání min. SŠ
o praxe obchodníka v technickém oboru
o cizí jazyk - nejlépe AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
o ŘP B
o vlastní existující kontakty výhodu
o komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, porozumění a hledání řešení

Nabízíme:
o motivující finanční ohodnocení (podíl na zisku zakázek)
o dlouhodobé zajímavé zaměstnání
o zvyšování kvalifikace, znalostí a dovedností
o školení - technická i manažerská
o možnost další praxe a zácviku v jiných odbornostech dle Vašeho zájmu
o služební telefon, auto, počítač
o homeoffice
o 2 dny sick days

Místo práce: Brno / Hodonín + služební cesty po celé ČR

Kontakt

Air Technology s.r.o.

Kontaktní osoba:
Ing. Hana Veselá, MBA

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Air Technology s.r.o. (IČO 25302248), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.