Obchodní zástupce/kyně / glo ambasador Rychnov nad Kněžnou

Plat: 30 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Rychnov nad Kněžnou, Královéhradecký

Společnost ADECCO spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Kontakt zasláním životopisu na e-mail lenka.pisova@adecco.com nebo telefonicky PO - PÁ od 9:00 do 17:00 hod.
- agenturní zaměstnávání
- řidičský průkaz sk. B
- náplní práce je budování nové značky na trhu, představení nového produktu konečnému spotřebiteli a udržování kontaktu
- práce je vykonávaná v terénu
- stravenky, příspěvek na dopravu.

Kontakt

ADECCO spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Lenka Píšová   +420 734 444 939

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ADECCO spol. s r.o. (IČO 45806403), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.