Obchodní zástupci Hodonín

Inzerát z úřadu práce
Plat: 26 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Brněnská 4404, Hodonín, Jihomoravský

Společnost Forlit & Metal, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obchodní zástupci.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: Forlit & Metal, a.s., Brněnská č.p. 4404/65a, 695 01 Hodonín 1.
Upřesňující informace: zajišťování situace na trhu, tipování potenciálních klientů, jednání s potencionálními zákazníky, zajišťování spokojenosti a stavu zákazníků, nabízení a prezentace produktů, evidence stávajících a potenciálních zákazníků.
Výše mzdy bude záviste od plnění stanovených termínů.
Zam. výhody. fir. stravování, fir. akce, mobilní tel., vůz.
Kontakt: tel. 702 197 779 v době od 8:00 do 15:00, e-mail: cejka@fmetal.cz.

Kontakt

Forlit & Metal, a.s.Kontaktní osoba:
Ing. Libor Čejka   +420 702 197 779

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Forlit & Metal, a.s. (IČO 29149479), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.