Obsluha čerpací stanice Halámky

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Halámky, Jihočeský

Společnost TOMO TANK spol. s r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
praxe na obdobné pozici vítána; znalost práce na PC nutná; pečlivost; spolehlivost; bezúhonnost; příjemné vystupování;
Náplň práce: obsluha pokladny; obsluha čerpací stanice; jednání se zákazníky; obsluha shopu; kafeautomatu; hmotná zodpovědnost;
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; pracovní doba - nepřetržitý provoz - dlouhý, krátký týden;

Kontakt

TOMO TANK spol. s r. o.Kontaktní osoba:
Ing. Tušek   +420 387 435 302,606 927 935

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) TOMO TANK spol. s r. o. (IČO 46682457), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.