Lisař Dolní Bečva

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 627, Dolní Bečva, Zlínský

Společnost Miroslav Růčka hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha kovacích lisů a bucharů.

Popis pracovní pozice

Práce na tvářících a dělících strojích, praxe v kovovýrobě vítána (není podmínkou).
Možnost prodloužení doby určité (na neurčitou).
První kontakt: telefonicky (6-14,30 h.), osobně nebo emailem.

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Miroslav RůčkaKontaktní osoba:
Zdeňka Růčková   +420 724 780 611

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Miroslav Růčka (IČO 46533052), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.