Obsluha vstřikovacích lisů na výrobu plastů Milotice nad Bečvou

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 96, Milotice nad Bečvou, Olomoucký

Společnost E-TECHNIK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená.

Popis pracovní pozice

Nástup možný IHNED.

Náplň práce:
obsluha vstřikovacích lisů; práce s plastovými výlisky; vizuální kontrola

Nabízíme:
možnost výkonu práce i ve dvousměnném provozu (po vzájemné dohodě)

Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - Ing. Bronoslav Macháň:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: bmachan@e-technikas.cz;
- telefonicky na čísle 725 601 842;
- osobně (v pracovní dny 06,00 - 14,00hod.) na adrese: E-TECHNIK s.r.o., Milotice nad Bečvou č.p. 96, 753 67 Milotice nad Bečvou

Kontakt

E-TECHNIK s.r.o.



Kontaktní osoba:
Ing. Bronislav Macháň   +420 725 601 842

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) E-TECHNIK s.r.o. (IČO 26808137), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.