Pracovník úseku chemické výroby Židovice

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 64, Židovice, Ústecký

Společnost Aroma Praha, a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha ostatních strojů a zařízení pro chemickou výrobu.

Popis pracovní pozice

- Vyučení v chemickém oboru, maturita výhodou
- Pracovitost a spolehlivost
praxe v oboru vítána.
Náplň práce: výroba syntetických vonných látek, obsluha technologického zařízení, práce s technickými plyny.
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.

Kontakt

Aroma Praha, a.s.Kontaktní osoba:
Jaroslava Martišková   +420 416 809 222

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Aroma Praha, a.s. (IČO 60192348), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.