Operátor/-ka Nový Bydžov

Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Polní 224, Nový Bydžov, Královéhradecký

Společnost Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže.

Popis pracovní pozice

OPERÁTOR/-KA
- Místo výkonu práce: Polní 224, 504 01 Nový Bydžov, Chudonice
- PP na dobu určitou (3.12.2018 - 2.3.2019)
- Náplň práce: čištění forem, oprava forem
- Požadujeme: min. základní vzdělání; nutná manuální zručnost; pečlivost; spolehlivost
- Nabízíme: stravenky; 25 dní dovolené; měsíční a roční bonusy
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky, kontaktní osoba: Říha Luboš, tel.: 776 063 283; e-mail: lubos.riha@datwyler.com

Kontakt

Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Luboš Říha   +420 776 063 283

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Datwyler Sealing Technologies CZ s.r.o. (IČO 25935429), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.