Pracovník hotelové prádelny Praha

Plat: 23 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Milevská 1695, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Corinthia Panorama, s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách.

Popis pracovní pozice

Ochota pracovat ve směnném provozu, včetně víkendů a svátků, časová flexibilita nutná, výborný zdravotní stav - práce je velmi fyzicky náročná.
Pracovník v rámci zácviku a zkušební doby dostane svého školitele, který ho zapracuje na pozici.

Kontakt

Corinthia Panorama, s.r.o.Kontaktní osoba:
Eva Olivová   +420 261 166 811

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Corinthia Panorama, s.r.o. (IČO 27191729), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.