Pracovník inkaru - konečná kontrola kovových výkovků (magnetická zkouška) Kladno

Inzerát z úřadu práce
Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 1343, Kladno, Středočeský

Společnost PBK ZK s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zařízení (kromě lakovacích) na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů.

Popis pracovní pozice

Jedná se o práci na Inkaru - provádění magnetické zkoušky v rámci konečné kontroly výkovků v kovárně.

Nabízíme příplatky za odpolední směny a prostředí, polévky pro zaměstnance zdarma.

Nárok na dovolenou - 5 týdnů.

Kontakt

PBK ZK s.r.o.Kontaktní osoba:
Hana Jouglíčková   +420 312 645 128

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) PBK ZK s.r.o. (IČO 27717739), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.