Strojník Rumburk

Plat: 130 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Jiráskova 109, Rumburk, Ústecký

Společnost ZEPS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Obsluha zemních a příbuzných strojů.

Popis pracovní pozice

Požadavky:
Spolehlivost, praxi, strojní průkaz, řidičský průkaz skupiny B+C.
Kontakt: telefonicky, e-mailem

Kontakt

ZEPS s.r.o.Kontaktní osoba:
Iva Havlíčková   +420 607 035 515

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ZEPS s.r.o. (IČO 28688651), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.