Technickoadministrativní pracovník/ce Rýmařov

Plat: 18 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Příkopy 1162, Rýmařov, Moravskoslezský

Společnost RING Beteiligungs GmbH, pobočka hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce : Rýmařov + Česká republika
Požadujeme:
SŠ/VŠ technického zaměření
Znalost AJ/NJ výhodou
Znalost čtení technických výkresů
Vysokou flexibilitu v novém profesním prostředí
Ochota cestovat v rámci projektů po území ČR, popř. zemí EU
Uživatelská znalost práce na PC MS Office
ŘP sk. B výhodou
Nabízíme:
Trvalý pracovní poměr v zavedené společnosti s prvenstvím ve svém oboru
Pestrost různorodých projektů na mezinárodní úrovni
Zvyšování kvalifikace, rychlý kariérní postup
Praktické využití a zdokonalování v AJ
Zajímavé platové hodnocení
Finančně atraktivní cestovné z místa bydliště
Dovolená až 6 týdnů
Nástup možný ihned
V případě zájmu se hlásit na tel. č: 731 779 553 p. Moravec /Po-Pá 08:00 - 20:00/ nebo na e - mail e.moravec@r-ing.cz
Z : 12.10.2018

Kontakt

RING Beteiligungs GmbH, pobočka

Kontaktní osoba:
Erik Moravec   +420 731 779 553

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) RING Beteiligungs GmbH, pobočka (IČO 04296681), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.