Sociální pracovník Třebíč

Plat: 20 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: L. Pokorného 15, Třebíč, Vysočina

Společnost Diecézní charita Brno hledá vhodného kandidáta na pozici Odborní pracovníci v oblasti sociální práce.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce:
Ambrela Nízkoprahové zařízení pro děti a mládež, L. Pokorného 15, Třebíč

Náplň práce:
Kontaktní práce s dětmi a mládeží od 6 do 20 let. Podpora klientů v nepříznivé sociální situaci se zaměřením na tyto oblasti: škola, rodina, volný čas, vrstevnické a partnerské vztahy, návykové látky a chování, konfliktní chování, práce a finance, zdraví, osobnostní zralost a rozvoj. Aplikace metod sociální práce, poskytování základního sociálního poradenství. Podílení se na přípravě a realizaci volnočasových a sociálně aktivizačních činností.

Požadujeme:
" věk min. 21 let
" VOŠ nebo VŠ sociálního, příp. humanitního zaměření
" splnění podmínek pro výkon činnosti sociál. pracovníka dle zák.108/2006 Sb. o soc. službách
" trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
" zájem o práci s dětmi a mládeží
" schopnost pracovat samostatně i v týmu
" schopnost empatie, kreativity, výborné komunikační schopnosti
" ochota pracovat v odpoledních hodinách
" fyzická a psychická zdatnost
" základní uživatelská dovednost na PC (Word, Excel, internet)
" respektování hodnot a poslání organizace
" řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:
" 1,0 pracovní úvazek s možným nástupem od 1. 11. 2018
" platové ohodnocení dle mzdových tabulek Diecézní charity Brno v rozmezí 20 000-25 000 Kč
" týden dovolené navíc
" příspěvek na stravu
" možnost dalšího vzdělávání
" práci pod supervizí
" příjemné pracovní prostředí
" zajímavou a kreativní práci v mladém kolektivu

Výhodou je praxe v oboru a s prací s obdobnou cílovou skupinou

Výběrové řízení probíhá ve dvou kolech:
1. kolo: ústní pohovor, úspěšní kandidáti postupují do 2. kola
2. kolo: jednodenní stáž v zařízení

Svůj strukturovaný životopis a motivační dopis zasílejte do 20. 10. 2018
na e-mail: marie.porizova@trebic.charita.cz
nebo na adresu: Oblastní charita Třebíč, Ambrela - NZDM, L. Pokorného 15, 674 01 Třebíč

Kontaktní osoba: Mgr. Marie Pořízová., vedoucí Střediska sv. Dona Bosca
tel. 736 529 299 e-mail: marie.porizova@trebic.charita.cz
Více o službě na www.trebic.charita.cz
Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Diecézní charita Brno, IČO: 44990260, třída Kpt. Jaroše 1928/9, Brno, Černá Pole, jakožto správce, zpracovávat prostřednictvím Oblastní charity Třebíč Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679.
Odpovědí na naši nabídku volného místa poskytujete správci své osobní údaje za účelem realizace výběrového řízení, nejdéle po dobu jednoho roku od převzetí životopisu. V souvislosti se zpracováním Vašich osobních údajů máte příslušná práva:
" na přístup k osobním údajům,
" na opravu či doplnění nepřesných nebo nepravdivých osobních údajů,
" na výmaz osobních údajů, nejsou-li již osobní údaje potřebné pro účely, pro které byly shromážděny či jinak zpracovány, anebo zjistíte-li, že byly zpracovávány protiprávně,
" na omezení zpracování osobních údajů ve zvláštních případech
" na přenositelnost údajů a
" vznést námitku, po níž zpracování Vašich osobních údajů bude ukončeno, neprokáže-li se, že existují závažné oprávněné důvody pro zpracování, jež převažují nad Vašimi zájmy nebo právy a svobodami zejména, je-li důvodem případné vymáhání právních nároků a
" obrátit se na Úřad pro ochranu osobních údajů, Pplk. Sochora 27, 170 00 Praha 7
Oblastní charita Třebíč je oprá

Kontakt

Diecézní charita Brno

Kontaktní osoba:
Mgr. Marie Pořízová   +420 736 529 299

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Diecézní charita Brno (IČO 44990260), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.