Disponent/ka České Budějovice

Plat: 40 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Vrbenská 171, České Budějovice, Jihočeský

Společnost REINTING SERVIS s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti.

Popis pracovní pozice

Zavedená dopravní společnost hledá nového zaměstnance na pozice disponent/ka MKD.
Praxe vítána, znalost NJ popřípadě AJ, soběstačnost, spolehlivost, zodpovědnost, týmový duch, schopnost organizování práce řidičům, komunikace se zákazníky, znalost práce na PC (Word, Exel a podobně).
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nadstandartní finanční ohodnocení.
Nástupní plat 30.000,- čistého…..

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

REINTING SERVIS s.r.o.Kontaktní osoba:
Jan Turek   +420 736 153 663

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) REINTING SERVIS s.r.o. (IČO 28098943), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.