Operátor Rumburk

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Komenského 965, Rumburk, Ústecký

Společnost agentura JAMES s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Operátoři velínů montážních linek.

Popis pracovní pozice

Pracoviště v Rumburku.
Kontakt: Pouze zasílat životopis e-mailem nebo SMS, popř. telefonicky. Postačí i SMS, zavoláme zpět.

Popis činnosti: Sestavování kabelových svazků, pouze ranní - odpolední. Výjimečně prodloužená odpolední. Jednoduchá a čistá práce ve stoje i v sedě. Vyplácení záloh, mzdy na účet v hotovosti. Po zaučení 1-2 měsíce, čistý příjem 14.600,- Kč.
Nástupní bonus ihned od prvního měsíce (celkem 6000,- Kč).
nástupní mzda s bonusem - 14.600,- Kč.

Kontakt

agentura JAMES s.r.o.Kontaktní osoba:
Viktor Burkoň   +420 606 205 061

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) agentura JAMES s.r.o. (IČO 04625188), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.