úřednice/úředník stavebního úřadu městského úřadu sokolov

Plat: 18 810 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Rokycanova 1929, Sokolov, Karlovarský

Společnost Město Sokolov hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace.

Popis pracovní pozice

Upřesňující informace:
Druh práce: umisťování a povolování staveb dle zákona č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů a prováděcích vyhlášek a další činnosti s tím související.
Požadavky na uchazeče a postup pro přihlášení do výběrového řízení jsou uvedeny na www.sokolov.cz v části Volná pracovní místa MÚ Sokolov a na úřední desce MěÚ Sokolov.
Termín pro podávání přihlášek: 19.10.2018.

Zaměstnanecké výhody:
- pružná pracovní doba,
- sociální fond,
- stravenky

Způsob kontaktu:
- na výběrovém řízení - Bude oznámeno uchazečům po termínu pro podávání přihlášek.
- e-mailem - richard.pribyl@mu-sokolov.cz

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Město SokolovKontaktní osoba:
Richard Přibyl   +420 359 808 153

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Město Sokolov (IČO 00259586), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.