Pracovník/ce v dětském koutku Brno

Plat: 16 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Cimburkova 540, Brno, Jihomoravský

Společnost ALLTOYS, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních.

Popis pracovní pozice

Požadované dovednosti:
Příjemné vystupování, dobrá pracovní morálka, bezúhonnost, aktivní přístup k dětem , samostatnost, kreativita
Dozor v dětském koutku, práce s dětmi, plánování aktivit, ostatní práce dle zadání.
Turnusové směny - krátký/dlouhý týden, 12ti hodinové směny
Vzdělání Střední odborné
Nástup ihnedKontakt

ALLTOYS, spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Dana Koudelková  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) ALLTOYS, spol. s r.o. (IČO 46982671), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.