Správní referent Vinařice

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 245, Vinařice, Středočeský

Společnost Vězeňská služba České republiky hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní pracovníci vězeňské služby.

Popis pracovní pozice

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- střední vzdělání s maturitní zkouškou
- znalosti a zkušenosti v oboru vítány
- spolehlivost, pečlivost v pracovním nasazení
- trestní bezúhonnost

Platové podmínky:
- 8. platová třída dle NV o platových poměrech zaměstnanců;
- platový stupeň dle dosažené praxe

Pracovní doba:
- 6.45 -15.15
- pracoviště v dosahu MHD Kladno

Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání ve státní správě
- vlastní stravovací zařízení s příspěvkem na stravu
- přidělení finančního limitu z FKSP na rekreaci; penzijní připojištění
- možnost ubytování
- možnost sauny, posilovny a relaxačního cvičení pro ženy v areálu věznice

Bližší informace o pracovní náplni a přijímacím řízení podá pracovník personálního
oddělení věznice telefonicky, případně osobně na kontaktní adrese.
U přiloženého životopisu je nutný souhlas se zpracováním osobních údajů pro potřeby
přijímacího řízení dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění.

KONTAKT:
Personální oddělení Věznice Vinařice - Mgr. J. Černý
Tel.: 312 291 748
email:jcerny@vez.vin.justice.cz

Kontakt

Vězeňská služba České republiky

Kontaktní osoba:
Mgr. Jan Černý   +420 312 291 748,312 291 511

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Vězeňská služba České republiky (IČO 00212423), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.