Pomocná pokojská/ranní úklid (dpp) Frýdek-Místek

Plat: 75 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: U Staré pošty 2310, Frýdek-Místek, Moravskoslezský

Společnost Hotel LaRosa s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

A16 z:12/10/2018 (DPP)
Pracovní doba - 5-20 hodin týdně.
Náplní práce je ranní úklid restaurace a případná výpomoc s úklidem hotelových pokojů převážně víkendy. Nabízíme slevněnou stravu.
Kontakt telefonicky viz výše.

Kontakt

Hotel LaRosa s.r.o.Kontaktní osoba:
Veronika Mikulová   +420 736 159 535

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Hotel LaRosa s.r.o. (IČO 07002793), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.