Uklízeč/ka Příbram

Plat: 10 675 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: K Podlesí 550, Příbram, Středočeský

Společnost KALNEX CZ s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Ostatní uklízeči a pomocníci.

Popis pracovní pozice

Pozice: uklízečka
Zkrácený pracovní úvazek.
Vhodné pro uchazeče s OZP.
Nástup možný ihned. Mzda: 10 675,- Kč
Kontakt:Nedošínská Anna, tel.: 739 434 613, e-mail: nedosinska@kalnex.cz
Místo výkonu práce:KALNEX CZ s.r.o., K Podlesí č.p. 550, Příbram VI-Březové Hory

Kontakt

KALNEX CZ s.r.o.Kontaktní osoba:
Anna Nedošínská   +420 739 434 613

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) KALNEX CZ s.r.o. (IČO 28893204), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.