Pomocná síla do kuchyně + úklid České Budějovice

Plat: 21 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Žižkova tř. 220, České Budějovice, Jihočeský

Společnost Karel Sarauer hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

Směny : dlouhý a krátký týden včetně víkendů
Pracovní doba : od 11:00 hod.- 22:00 hod.
Bliží informace telefonicky

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Karel SarauerKontaktní osoba:
Sarauer   +420 603 494 908

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Karel Sarauer (IČO 67949975), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.