Pomocné práce v kuchyni, výdej obědů (zamk) (hpp, dpč) Nižní Lhoty

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Hyundai 700, Nižní Lhoty, Moravskoslezský

Společnost Nanuri s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pomocníci v kuchyni.

Popis pracovní pozice

A02 z:12/10/2018 (ZamK) (HPP, DPČ)
Práce vhodná i pro absolventy škol.
Náplň práce:
- pomocné práce při přípravě jídla, výdej obědů, průběžný úklid, utírání stolů a další související činnosti.
Pracovní doba:
- pondělí až pátek, soboty nepravidelně
- ranní směna 06:00-14:00 hod., odpolední 10:30-17:00 hod., pracovní doba lze přizpůsobit. Nabízíme stravu na pracovišti zdarma.
Kontakt telefonicky v čase 08:00-18:00 hod., e-mailem. Kontakty viz výše.

Kontakt

Nanuri s.r.o.Kontaktní osoba:
Jana Ondráčková   +420 733 534 939

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Nanuri s.r.o. (IČO 05009375), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.