Ostraha objektu Lanškroun

Inzerát z úřadu práce
Plat: 13 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: , Lanškroun, Pardubický

Společnost BERSERK SECURITY s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

Bezpečnostní agentura Berserk security s.r.o. hledá pracovníky ostrahy pro objekt v Lanškrouně - kontrolní a pochůzková činnost.
NÁSTUP IHNED
POŽADUJEME:
- věk od 18 let
- čistý trestní rejstřík
- dobrý fyzický stav
- spolehlivost
- ochotu pracovat
- praxe či zkušenosti v oboru vítány
- certifikát strážného výhodou, možné zajistit u nás
KONTAKT: v případě zájmu zašlete Váš životopis na uvedený email

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

BERSERK SECURITY s.r.o.Kontaktní osoba:
Ivan Svačina  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) BERSERK SECURITY s.r.o. (IČO 28818181), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.