Strážní Třinec

Plat: 75 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Za Tratí 1358, Třinec, Moravskoslezský

Společnost Valkýra security s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci ostrahy, strážní.

Popis pracovní pozice

DPP
Požadujeme - čistý trestní rejstřík, zdravotní průkaz v potravinářství.
Výhodou - certifikát strážného, možnost dodělat u zaměstnavatele.
Předem volat (pracovní dny 8:00 - 15:00) na tel. č.: 775 466 080.
Pracoviště: Třinec

Kontakt

Valkýra security s.r.o.Kontaktní osoba:
Světlana Slováková   +420 775 466 080

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Valkýra security s.r.o. (IČO 29453551), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.