Pracovníci pro ruční praní a žehlení Praha

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sámova 29, Praha, Hlavní město Praha

Společnost Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Pracovníci pro ruční praní a žehlení.

Popis pracovní pozice

V případě zájmu zasílejte CV na e-mail: doubravova@csop10.cz.

Požadujeme minimálně základní vzdělání. Praxe v obdobném zařízení je výhodou. Dobré komunikační schopnosti, kladný vztah k seniorům, schopnost samostatné i týmové práce. Jedná se praní, žehlení prádla.
Odolnost vůči stresu, ochota, flexibilita, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost a slušné vystupování. Vhodné i pro zdatné důchodce.

Osobní příplatek ihned při nástupu, letní, zimní a čtvrtletní odměny, stravné, 5 týdnů dovolené, podnikové jesle, příjemné pracovní prostředí

Na partnerském portálu Dobraprace.cz jsme našli podobné nabídky práce

Kontakt

Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Kateřina Doubravová   +420 272 173 032

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace (IČO 70873241), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.