Prodejní asistent/ka Hranice

Plat: 15 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Masarykovo náměstí 96, Hranice, Olomoucký

Společnost SAM 73 APPAREL s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači ostatního zboží v prodejnách.

Popis pracovní pozice

Náplň práce:
prodej volnočasového oblečení a obuvi

Nabízíme:
odměny a zaměstnanecké slevy

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: dagmar.saganova@sam73.cz;
- telefonicky na čísle 774 980 385 - paní Dagmar Saganová

Kontakt

SAM 73 APPAREL s.r.o.Kontaktní osoba:
Dagmar Saganová   +420 774 980 385

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SAM 73 APPAREL s.r.o. (IČO 27115411), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.