Prodavač/ka Plzeň

Inzerát z úřadu práce
Plat: 17 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Křimická 809, Plzeň, Plzeňský

Společnost Lahůdky JAPE s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Práce na DPČ, po zaučení HPP.
Požadujeme spolehlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, výpis z TR. základy práce na PC
Po zapracování k základní mzdě prémie.
Krátký/dlouhý týden: po-pá v rozmezí od 8-18h a při dlouhém týdnu so a ne 10-16 h
Nástupní mzda 17.000,--, po zapracování prémie.

Kontakt

Lahůdky JAPE s.r.o.



Kontaktní osoba:
Malotová   +420 377 350 314

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Lahůdky JAPE s.r.o. (IČO 28024788), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.