Prodavač/ka - pokladní Ostrava

Plat: 14 900 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Grmelova 2032, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost SEMAG spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Prodavači potravinářského zboží.

Popis pracovní pozice

Pracoviště: OD Kaufland - PRIMA PEKÁRNA, Grmelova 2, Ostrava - Mariánské Hory
Kontakt: telefonicky na č. 734 353 436, 599507646 nebo emailem: prace@semag.cz

Příprava a prodej pekárenských výrobků, výroba obložených baget.
Znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou.

Požadujeme: pracovní morálku, MANUÁLNÍ ZRUČNOST, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem, základní počty. Zdravotní průkaz pro práci s potravinami a výborný zdravotní stav.

Dohodnutí osobního pohovoru s vedoucí provozovny p. Pětvalskou - 734 353 436.

Kontakt

SEMAG spol. s r.o.Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Piprová   +420 734 353 436,599 507 645

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) SEMAG spol. s r.o. (IČO 43962394), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.