řezník Praha

Plat: 20 160 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Nad lesním divadlem č.e. 99, Praha, Hlavní město Praha

Společnost NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řezníci a uzenáři.

Popis pracovní pozice

Společnost Novák maso - uzeniny s. r. o. přijme na pobočku v ulici Nad Lesním divadlem 99, 142 00 Praha 4 - Braník nové zaměstnance na pozici ŘEZNÍK.

Místo výkonu práce: Nad Lesním divadlem 99, 142 00 Praha 4 - Braník

Kontaktní osoba: Miluše Kellerová, Tel.:725 263 697, e-mail: prace@novak-mu.cz

Náplň práce:
• bourání, opracování, porcování a příprava masa,
• příprava masných polotovarů a výrobků,
• kontrola čerstvosti a kvality masa,
• příprava a doplnění sortimentu do pultů,
• úklid pracoviště.

Požadujeme:
• zdravotní průkaz,
• věk min. 18 let,
• vyučení v oboru řezník-uzenář případně kuchař-číšník výhodou,
• praxi s opracováním masa,
• znalost masa, samostatnost, zručnost a pečlivost.

Nabízíme:
• zajímavé finanční ohodnocení,
• čtvrtletní výkonnostní bonusy,
• příplatky za případnou práci o víkendech a svátcích,
• příspěvek na penzijní pojištění, stravenky, lázně,
• poukázka na mycí a čistící prostředky,
• slevové poukázky na odběr zboží,
• zázemí stabilní české společnosti,
• zaškolení na prodejně,
• možnost práce i na zkrácený úvazek nebo DPP.