Programátor/ka - kodér/ka (junior i senior) Ostrava

Inzerát z úřadu práce
Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Sokolská třída 1263, Ostrava, Moravskoslezský

Společnost XEVOS Solutions s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Programátoři počítačových aplikací specialisté.

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce: Ostrava - centrum
Kontaktujte nás na e-mailu: jobs@xevos.cz

Náplň práce:
- PHP Programátor
- Python Programátor
- C++ Programátor
- ASP.NET MVC a C# Programátor
- HTML5, CSS, JS Kodér

Požadujeme:
- Zkušenosti v oblasti IT a programování
- Znalosti některého z výše uvedených programovacích jazyků
- Schopnost samostatné práce
- Zápal pro věc, přirozenou motivaci dosáhnout úspěchů
- Dobré komunikační a organizační schopnosti
- Znalost AJ
- Přijené vytupování, spolehlivost a loajálnost

Nabízíme:
- motivující finanční ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- flexibilní pracovní dobu
- sickdays, dle domluvy možnost homeoffice
- řadu akcí, školení a certifikací pro osobní i profesní růst
- přístup k posledním technologickým novinkám a produktům
- neuvěřitelně pohodový a přátelský kolektiv
- možnost postupného přebírání kompetencí a přístup k obchodním číslům
- multisport karta
- firemní výuka angličtiny

XEVOS poskytuje komplexní řešení v IT - od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací. Našimi zákazníky jsou malé společnosti i nadnárodní korporace s rozsáhlou sítí poboček a zastoupení, kterým zajišťujeme mimo jiné profesionální podporu jejich business-critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí.

Kontakt

XEVOS Solutions s.r.o.

Kontaktní osoba:
Lukáš Kučera

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) XEVOS Solutions s.r.o. (IČO 27831345), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.