Seřizovač - elektro Třinec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 90 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Průmyslová 700, Třinec, Moravskoslezský

Společnost STEELTEC CZ, s. r. o. hledá vhodného kandidáta na pozici Provozní elektromechanici.

Popis pracovní pozice

Aktualizace 12. 10. 2018, 3. 8. 2018, 25. 7. 2018, 8. 6. 2018
Požadujeme - vyhláška 50/78 Sb., praxe na obdobné pozici výhodou.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: adriana.hlisnikovska@steeltec.cz
Pracoviště: Třinec Konská

Kontakt

STEELTEC CZ, s. r. o.Kontaktní osoba:
Bc. Adriana Hlisnikovská  

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) STEELTEC CZ, s. r. o. (IČO 19010567), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.