řezník/ce Liberec

Inzerát z úřadu práce
Plat: 16 800 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Masarykova 1347, Liberec, Liberecký

Společnost Zoologická zahrada Liberec,příspěvková organizace hledá vhodného kandidáta na pozici Řezníci a uzenáři.

Popis pracovní pozice

Hlavní náplní práce je bourání masa na úseku výživy pro zvířata, pracoviště ZOO Liberec
Požadujeme vyučení v oboru a praxi na pozici řezníka min. 1 rok, zodpovědný přístup, fyzickou zdatnost, pečlivost, spolehlivost, časovou flexibilitu, zodpovědné a samostatné jednání, ŘP skup. B.
Nabízíme pracovní poměr na dobu určitou - 12 měsíců s možností prodloužení, slušné jednání, jistotu měsíčního příjmu, zaměstnanecké benefity. Nástupní plat Kč 16.800,-.
V případě zájmu zasílejte své životopisy na adresu: siklova@zooliberec.cz.
V případě dotazů volejte na tel.: 487377119

Kontakt

Zoologická zahrada Liberec,příspěvková organizaceKontaktní osoba:
Hana Hřebenová, personalistika a mzdy   +420 487 377 119

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Zoologická zahrada Liberec,příspěvková organizace (IČO 00079651), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.