Vedoucí oddělení kvality Zábřeh

Plat: 25 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Na Křtaltě 1986, Zábřeh, Olomoucký

Společnost HDO, spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO).

Popis pracovní pozice

Náplň práce: plánuje, vede tým kontrolorek výrobní kvality, zajišťuje předávání informací ve výrobě, denně komunikuje s vedoucími ostatních výrobních středisek, kontroluje dodržování stanovených procesů, při zjištění nekvality rozhoduje o následném postupu ve výrobě, shromažďuje informace o kvalitě/nekvalitě produktů a tyto informace následně reportuje manažerovi kvality, stanovuje hraniční vzorky.

Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, znalost německého jazyka na komunikativní úrovni, praxe ve výrobní kvalitě min. 8 let, schopnost vést vícečlenný tým, přirozená autorita, spolehlivost, pečlivost, umět se rozhodovat, ochota učit se nové věci, komunikativní schopnosti, časová flexibilita, znalost práce na PC (MS Office), řidičské oprávnění sk. B.
Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt: e-mailem zaslat motivační dopis a životopis.

Kontakt

HDO, spol. s r.o.

Kontaktní osoba:
Jitka Horáková, personál.a mzdová účetní   +420 583 450 490

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) HDO, spol. s r.o. (IČO 25832689), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.