řidič dopravy nemocných a raněných

Inzerát z úřadu práce
Plat: 15 600 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: ,

Společnost Falck Emergency a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči dopravy nemocných a raněných.

Popis pracovní pozice

min. věk 21 let (dle zákona), kurz "řidič dopravy nemocných a raněných" nebo ochota podat závaznou přihlášku do kurzu
Osobní kontakt možný v H.Brodě po předchozí tel. domluvě.

Kontakt

Falck Emergency a.s.Kontaktní osoba:
Jakub Pešek   +420 601 568 135

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Falck Emergency a.s. (IČO 13583255), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.