řidič/ka Pardubice

Plat: 22 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: 107, Pardubice, Pardubický

Společnost Explosia a.s. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů).

Popis pracovní pozice

Místo výkonu práce Pardubice - Semtín.
Nátup možný IHNED
Pracovněprávní vztah na dobu: určitou s možností následného prodloužení na dobu neurčitou.
Pracovní doba: od 6 hod. do 14 hod.
Pracovní náplň: Řidič mísícího a nabíjecího vozu.
Požadujeme:
" Řízení motorových vozidel sk. C + CE nad 7,5 t - praxe minimálně 3 roky
" Oprávnění ADR třídy 5.1 - cisterny, příp. i třída 1 - látky výbušné (výhodou)
" Osobní zodpovědnost, samostatnost, flexibilita
" Komunikativnost, nekonfliktnost
" Dobrý zdravotní stav
" Čistý trestní rejstřík
Nabízíme:
" Možnost profesního růstu, vzdělávání a rozvoj
" Motivační složku mzdy - osobní hodnocení
" zaměstnanecké výhody - dodatková dovolená, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, unišeky, zvýhodněné ceny na lázeňské pobyty
Místo je vhodné pro absolventy.

Životopisy v elektronické podobě zasílat na e-mail: lucie.posvarova@explosia.cz

Kontakt

Explosia a.s.

Kontaktní osoba:
Lucie Pošvárová, DiS.   +420 466 824 769,736 505 950

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) Explosia a.s. (IČO 25291581), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.