řidič vnitrostátní kamionové dopravy Bruntál

Plat: 34 000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Opavská 1435, Bruntál, Moravskoslezský

Společnost LP Okno - Trans s.r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel.

Popis pracovní pozice

místo výkonu práce : Bruntál + Moravskoslezský kraj
Hledáme 1X řidiče na vnitrostátní kamiónovou dopravu jedná se o linku Bruntál - Nový Jičín - Bruntál .
požadavky: ŘP sk. C + E, profesní průkaz, min. 2 roky praxe.
Hlásit se na tel. č. 602 889 989 nebo na e - mail : autodoprava@lpokno.cz
Z : 12.10.2018

Kontakt

LP Okno - Trans s.r.o.Kontaktní osoba:
David Lipnický   +420 602 889 989

Kontaktovat zaměstnavatele

Informace k ochraně osobních údajů

Odesláním tohoto formuláře poskytnete vyplněné osobní údaje Inzerentovi (zadavateli pracovní pozice) LP Okno - Trans s.r.o. (IČO 27780597), který může tyto údaje dále spravovat a zpracovávat. V případě, že je Inzerentem personální nebo pracovní agentura, mohou být tyto údaje poskytnuty i dalším subjektům za účelem zprostředkování zaměstnání.
Provozovatel spravnykrok.cz (INET-SERVIS.CZ, s.r.o, IČO: 27523209) data odeslaná prostřednictvím tohoto formuláře nespravuje ani nezpracovává. Obsah formuláře pouze v reálném čase odešle Inzerentovi. Více…

Inzerent se při registraci na upcr.cz zavázal k ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením (EU) 2016/679 (GDPR). Proces registrace nicméně probíhá elektronickou cestou a plně automatizovaně. Není v technických možnostech Provozovatele ověřit totožnost inzerenta. Neručíme proto za aktuálnost ani správnost údajů zveřejněných u pracovní nabídky ani za správnost kontaktních údajů. Provozovatel není schopen ovlivnit způsob řešení ochrany osobních údajů na straně Inzerenta. Uchazeč o zaměstnání tak při odeslání odpovědi svoje osobní údaje svěřuje Inzerentovi na vlastní riziko.